Hair & Skin Centre Gent

Onze behandelingen

Van PRP en HIFU tot laserbehandelingen, Hijama en massage — wij bieden een volledig aanbod voor haar, huid en welzijn.

✦

Skin

Microneedling

Stimuleert collageenproductie voor een gladde, stralende huid.

  • Met RF €100
  • Met serum €100
  • Met PRP/Meso €250
Boek nu

HIFU

Non-invasieve facelift via gerichte ultrasone energie.

  • Facelift Fullface €200
  • Facelift upper face €100
  • Facelift lower face €130
  • Buik, benen & billen* €150
  • Vaginal HIFU €200

*Prijs per zone

Boek nu

Gelaatsbehandelingen

Dieptereiniging en hydratatie voor een verfrissende huid.

  • Hydrafacial €100
  • Oxygeneo €80
Boek nu
✦

Hair

✦

Removals

Laser ontharing

Permanente ontharing door mannen én vrouwen — elke behandeling door een behandelaar van hetzelfde geslacht.

ZoneVrouwMan
Hele gelaat€30€45
Wangen—€16
Bakkebaard—€16
Oksels€20€25
Rug & schouders€35€70
Buik & borst€50€75
Benen€65€85
Onderbenen€30€40
Bovenbenen€35€45
Fullbody€150€180
Boek nu

Tatoeage verwijderen

Tatoeages verwijderen met laser, in meerdere sessies.

  • Kleine zone €50
  • Grote zone €100

*Prijzen zijn exclusief btw

Boek nu
✦

Wellness

Hijama / Cupping

Droge cupping: kopjes met zuigkracht op rug, nek en schouders, zonder sneetjes, gevolgd door een massage. Klanten kiezen het vaak bij stijve spieren of om te ontspannen.

  • Hijama/Cupping met massage (60 min) €50
Boek nu

Massage Therapie

Ontspannende en therapeutische massages voor lichaam en geest — uitgevoerd door gecertificeerde therapeuten.

  • Rug, nek & schouder (30 min) €40
  • Ontspanningsmassage (45 min) €45
  • Volledige lichaamsmassage (60 min) €70
Boek nu

Cupping met Massage

Combineer de voordelen van Hijama cupping met een volledige ontspanningsmassage voor maximaal herstel.

  • Hijama + rug massage (60 min) €60
  • Hijama + lichaamsmassage (90 min) €90
Boek nu
Tarieven

Transparante prijzen

Alle prijzen zijn exclusief btw. Bij vragen over prijzen kunt u ons steeds contacteren.

Skin

Microneedling RF / Serum€100
Microneedling met PRP/Meso€250
Hydrafacial€100
Oxygeneo€80
HIFU Fullface€200
HIFU Upper/Lower face€100–€130
PRP/Meso Huid€150

Hair

PRP/Meso Haar€150
PRP/Meso Baard€150

Removals

Laser hele gelaat (V/M)€30/€45
Oksels€20/€25
Rug & schouders€35/€70
Benen volledig€65/€85
Fullbody€150/€180
Tatoeage klein€50
Tatoeage groot€100

Wellness

Hijama/Cupping + massage€50
Massage rug/nek (30 min)€40
Ontspanningsmassage (45 min)€45
Lichaamsmassage (60 min)€70
Cupping + rug massage€60
Cupping + lichaamsmassage€90

* Alle prijzen zijn exclusief btw · Gratis intakeconsult

Plan uw behandeling

Maak online een afspraak — kies uw behandeling, datum en tijdstip.

Afspraak maken